اعضا > مرکز آموزش > سرویس های Teamspeak - تیم اسپیک > آموزش مدیریت سرویس های Teamspeak - تیم اسپیک


آموزش مدیریت سرویس های Teamspeak - تیم اسپیک
آموزش استفاده از  سروریس های Teamspeak - تیم اسپیک با توحه به نیاز کاربران برای مدیریت   سرویس های Teamspeak - تیم اسپیک
برای اولین بار در ایران امکانات فوقالعاده و متنوع برای رفاه حال مشتریان ارایه گردیده که جهت آشنایی و استفاده و مدیریت کاربران آموزشهای لازم تقدیم میگردد
برای دست یابی به قسمت مدیریت سرویس، وارد ناحیه کاربری خود شوید و در قسمت تعداد محصولات/سرویس ها مانند عکس زیر :
مدیریت تیم اسپیک
گزینه نمایش را انتخاب کرده و سپس وارد صفحه مدیریت سرویس خود مانند توضیحات زیر خواهید شد.

 تنظیمات عمومی واطلاعات سرور  (برگه General)
امکان توقف سرور ، روشن نمودن مجدد سرور و نصب دوباره تیم اسپیک در مواردی که کاربر لازم می داندبرای شما فراهم است :
مدیریت تیم اسپیک
برای این کار با استفاده از دکمه های موجود در عکس که کاملا واضح است می توانید سرویس خود را مدیریت نمایید ، تنها نکته قابل ذکر عدم نصب مجدد سرور خود بیش از 1 بار در ماه است که جهت رعایت مدیریت در منابع مصرفی سرور در نظر گرفته شده است.

مدیریت سرور
 
درموردنام سرور ، پیغام های خوش آمد گویی و گذاشتن پسورد نیز میتوانید با استفاده از برگه تنظیمات (Setting) اقدام به مدیریت سرور خود نمایید:
مدیریت تیم اسپیک
مانند تصویر فوق در هر قسمت تنظیمات دلخواه و شخصی خود را اعمال نمایید.دقت فرمایید گزینه آخر پسورد ورود به سرور شما می باشد که بعد از انجام تنظیمات دلخواه با استفاده از دکمه Update میتوانید تغییرات اعمال شده را ذخیره نمایید.

کلید های ادمینی:
کلید های مدیریتی سرور شما کلید ها و رمز های مدیران یا همان Pervilage Keys هستند که در ابتدای خرید می بایست کلید مذکور را از این قسمت کپی کرده و با استفاده از این کلید خود را به عنوان مدیر سرور خود معرفی نمایید.
لازم به دکر است که این کلید مدیریتی برای اولین بار وبعد از پرداخت که به صورت خودکار سرویس شما ساخته خواهد شد ، این کلید ادمینی نیز برای ایمیلی که ثبت نام و پرداخت با آن انجام شده ایمیل می گردد.
مدیریت تیم اسپیک
لازم به ذکر است که این کلید ها 1 بار قابل استفاده است و همچنین شما میتوانید برای دوستان خود و یا مواردی که با نصب مجدد برنامه تیم اسپیک ادمینی شما گرفته شده ، خود را مدیر سرور نمایید.

مسدود شدگان :
برای مدیریت کسانی که از سرور شما اخراج شده اند و یا در صورتی که بخواهید به صورت دور دست کسی را از سرور خود اخراج نمایید می توانید از این قسمت استفاده کرده و با استفاده از آدرس آی پی ویا نام فرد مورد نظر اقدام به بن کردن ، یا اخراج کردن دائم یا موقت ایشان از سرور خود نمایید
مدیریت تیم اسپیک
کاملا هم مشخص است که میتوانید کسانی که به اشتباه در سرور شما بن شده اند را نیز از حالت اخراج بیرون بیاورید.برای اینکار از دکمه Delet ban استفاده نمایید.

پشتیبان گیری :
بهترین قسمت از نگاه کاربران نیز پشتیبان گیری اتوماتیک و دستی کاربران است که در این قسمت میتوانید نسبت به ایجاد فایل پشتیبان سرور خود مانند عکس زیر و با استفاده از دکمه Create اقدام نمایید
مدیریت تیم اسپیک
تاریخ ایجاد فایل پشتیبان نام فایل خواهد بود و تنها نکته قابل ذکر عدم اجازه داشتن بیش از 1 فایل پشتیبان برای کاربران است.
موفق باشید.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله


زبان:

Loading Retrieving latest tweet...

بازگشت به بالا

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به   DotServer.Ir  و هرگونه کپی برداری از مطالب و قالب آن پیگرد قانونی دارد.